Za strašidly do tajuplných průchodů

29. října 2015

Vydejte se s KČT, oblast Praha a Muzeem pražských pověstí a strašidel do uliček, které se na noc zamykají a které ani rodilí pražané neznají. Na výběr máte ze dvou tras, 3 km se strašidlem a 6 km individuálně. Start obou tras je na Anenském náměstí (od TRAM Karlovy lázně a od Staroměstské mostecké věže se na Anenské náměstí dostanete po vlastním značení).

Informace o pochodu na samostatné stránce.

3 km - trasa s průvodcem

Vydejte se do uliček Prahy s tím nejlepším průvodcem - místní strašidlem. Dozvíte se spoustu zajímavých informací a potkáte i další strašidla, která Vám budou vyprávět o svém životě a prokletí. Účastníci obdrží v cíli pochodu diplom znalce pražských pověstí a strašidel.

Na tuto tras je třeba se předem rezervovat! Cena startovného je pro členy KČT 30 Kč, pro nečleny KČT 50 Kč, děti do 15 let 20 Kč. Platit budete na startu pochodu. Členové KČT a pojištěnci OZP mohou startovné zaplatit pomocí slevových poukázek, nebo slevu dostanou po předložení platného průkazu Eurobeds. Běžná cena prohlídky je přibližně 100 - 150 Kč, proto neváhejte a přihlašte se včas. Počet míst je omezen!

Čas si, prosím, vyberte z následující tabulky, ve které je uveden počet volných míst. Rezervujte si své místo pomocí formuláře ve spodní části stránky.

Čas začátku prohlídky Počet volných míst
16.00 OBSAZENO
16.10 OBSAZENO
16.20 OBSAZENO
16.30 OBSAZENO
16.40 OBSAZENO
16.50 Z provozních důvodů zrušena
17.00 OBSAZENO
17.10 OBSAZENO
17.20 OBSAZENO
17.30 OBSAZENO
17.40 OBSAZENO

6 km - trasa bez průvodce

Na tuto trasu není nutné se předem rezervovat. Stačí přijít na start pochodu a po zaplacení startovného dostanete popis trasy. Startovné je pro členy KČT a pojištěnce OZP 10 Kč (na základě předložení slevové poukázky) a pro nečleny KČT 20 Kč. Trasa Vás zavede do uliček a zákoutí staré Prahy, kde lze občas potkat i strašidlo... Start této trasy ja na Anenském náměstí od 15.30 do 17.30.

Rezervace 3km trasy s průvodcem

Všechna místa jsou obsazená, přihlásit se ještě můžete přímo na startu, pokud nebude skupina naplněná.