Kalendář akcí

Start:
17:00 - 19:00
Pod Táborem - (zastávka BUS)
Trasa: 8 km pěší: Pod Táborem (start) - údolí Rokytky - restaurace Pragovka, Vysočany (cíl)
Cíl:
18:30 - 21:00
restaurace Pragovka, Vysočany
Start:
09:00 - 11:00
různé - (vizte trasy)
Trasy:
  • 8 km pěší: různé (start) - Trasa B1 - 8 km: Ládví (Start- metro C Ládví: 9 - 11 hod. - u fontány před kulturním domem) - Střížkov - Bulovka - Troja - Troja - louka u Bistra Slalom (cíl)
  • 9 km pěší: různé (start) - Trasa A - 8 km:,,Putování nad tuneIem Blanka" Malovanka (u zahrádky restaurace "U Zelené brány" (TRAM 22 a 25)) - Park Marie Terezie - Písecká brána - Kramářova vila - Letná - Stromovka - Císařský ostrov - Troja - Troja - louka u Bistra Slalom (cíl)
  • 14 km pěší: různé (start) - Ládví - Střížkov -Vysočany - Balabenka - Bulovka - Libeň -Troja - Troja - louka u Bistra Slalom (cíl)
  • 5 km kočárek: různé (start) - Císařský ostrov - Královská obora - Stromovka -Trojská lávka - Troja - louka u Bistra Slalom (cíl)
  • 9 km běh: různé (start) - 12:30 Sraz účastníků před muzeem V. Náprstka na Betlémském náměstl Praha 1(u transparentu Hervis Sport) - Troja - louka u Bistra Slalom (cíl)
Cíl:
11:00 - 15:00
Troja - louka u Bistra Slalom
Start:
16:00 - 18:00
Záběhlická škola - (BUS 101, 138, 154)
Trasa: 9 km pěší: Záběhlická škola (start) - Hamerský rybník - Spořilov - Michelská – Vršovice - Klubovna ČSOP Konopišťská ul. (cíl)
Cíl:
17:30 - 20:30
Klubovna ČSOP Konopišťská ul.
Start:
17:00 - 19:00
Stodůlky - (metro B - vestibul směr Západní město, Britská čtvrť)
Trasa: 8 km pěší: Stodůlky (start) - knihovna ČGHSP Fantova ul. 28 - Nepomucký rybník – meandry potoka – Asuán– Prokopské údolí - jezírko v zatopeném lomu - Praha-Hlubočepy (žst), Besední restaurace u Ritschelů (cíl)
Cíl:
18:30 - 21:00
Praha-Hlubočepy (žst), Besední restaurace u Ritschelů
Start:
16:00 - 18:00
Hloubětín - (metro B - před nákupním střediskem)
Trasa: 6 km pěší: Hloubětín (start) - Aloisov – Čihadla – V Pískovně - Dolní Počernice (cíl)
Cíl:
17:30 - 19:30
Dolní Počernice
Start:
17:00 - 19:00
Smíchov - (bus MHD Švandovo divadlo)
Trasa: 8 km pěší: Smíchov (start) - Husovy sady - Přímá ul. - Malvazinky - Walterovo nám. - Butovický rybník - Trifot - Czech photo galerie Nové Butovice (cíl)
Cíl:
18:30 - 21:00
Czech photo galerie Nové Butovice
Start:
16:00 - 18:00
Billa Prosek - (prostranství mezi Billou a zast. BUS směr Kobylisy, Bohnice)
Trasa: 7 km pěší: Billa Prosek (start) - Prosecké skály – Libeň – Kobylisy - Kobylisy, restaurace U Blekotů (cíl)
Cíl:
17:30 - 20:00
Kobylisy, restaurace U Blekotů
Start:
16:30 - 19:00
Újezd nad Lesy - (Multifunkční sportoviště u fotbal. hřiště (ulice Čentická))
Trasa: 8 km pěší
Cíl:
18:00 - 20:30
Multifunkční sportoviště u fotbal. hřiště (ulice Čentická)
Start:
17:00 - 19:00
Libocký Pivovar - (Nad Šárkou, Evropská 134/209)
Trasa: 6 km pěší
Cíl:
18:30 - 21:00
Restaurace Jenerálka, Horoměřická 2337/8
Start:
17:00 - 19:00
Občerstvení Parukářka - (nad podzemním krytem Bezovka)
Trasa: 7 km pěší
Cíl:
18:30 - 21:00
Dle popisu