Pobaltské stopy

Datum: 24.04.2018
Start: 17:00 - 19:00
Ruská: zastávka TRAM 4, 13, 22
Trasa 10 km pěší: Ruská (start) - Vinohrady - Václavské nám. - Národní třída - Smíchov - Újezd - Malostranská – Špejchar - Modrý dům, Na Špejcharu 3, Praha 6 (cíl)
Cíl: 18:30 - 20:30
Modrý dům, Na Špejcharu 3, Praha 6
Pořádající odbor: 
Kontaktní osoba:
Veronika ŠKVÁROVÁ
tel.: 604112075
e-mail: [email protected]

Mapa

Hodnocení

Počet hodnocení: 5, průměr: 2,60

Fotogalerie

Komentáře

Avatar uživatele
Pro tento pochod nám partner zajistil i překlad popisu do angličtiny, pokud tedy víte o cizincích, co neumějí česky, pozvěte je, popis bude anglicky.
Avatar uživatele
Popis trasy byl hrozný. Po chvilce čtení se člověk začal ztrácet a při neustálém hledání místa v popisu dost často málem narazil do lidí, do lamp, atd.
Chápu, že autoři trasy chtěli poukázat na místa související s pobaltskými stopami, ale pochod by tedy příště asi bylo lepší zvolit v jiný termín, neboť téměř celou cestu jsme se museli prodírat davy turistů (návštěvníků) Prahy.
Avatar uživatele
Vážený pane Koucoure,
cyklus Prahou turistickou má svá pravidla, neboť nechceme, aby lidé chodili za tmy apod. Podvečerní pochody se konají od dubna do října. Chci se zeptat, co je v tomto rozmezí lepší termín? Kdy je v Praze méně lidí? Dělat pochody tak, aby v Praze nebyli turisté je zcela nemožné, nebo jen na okraji Prahy, takové pochody také existují, stačí si vybrat z programu. Tento pochod měl své téma a cíl, který podle mnoha ohlasů splnil. Co se týče popisu, musíme se vejít na 2 stránky, jelikož nechci, aby lidé bloudili, je nutné něco podrobněji popsat. Kvalitu popisu většina turistů hodnotí podle toho, zda na všech křižovatkách pochopili, kudy mají jít, na což opět přišla jen chvála.
Avatar uživatele
Milí přátelé,

v úterý jsem se zúčastnil turistického pochodu Estonské stopy v Praze. Moc se mi to líbilo. Trasa probíhala zajímavou částí Prahy. Po cestě byl krásný výhled na Pankrác. Dověděl jsem se přitom i nové věci. Ani jsem například netušil, že Jonas Basanavičius má v Praze pamětní desku. Setkal jsem se také po delší době s Estonci, včetně lidí, které znám osobně z dřívějších setkání.

Mám z toho radost. Je skvělé, že takovéhle akce někdo organizuje. Těším se na další.

Vladimír Kocour
Avatar uživatele
Milí přátele s pochodu Estonsko v Praze,

děkují především Veronice Škvářové a celému týmu KČT za pečlivou přípravu, dobrou spolupráci s ČEK-TEK a krásní zážitek s pochodu.

Iivi Zájedová
Avatar uživatele
Pochod se mi moc líbil, trasa byla pěkná, zajímavá. Bohužel se však musím připojit k těm, pro které byl popis na hranici čitelnosti, protože jsem dyslektik a těžce jsem se v textu ztrácela. No, na štěstí jsem nešla sama, tak jsem nebloudila.