Malešice – Parukářka

Datum: 04.05.2021
Start: 17:00 - 19:00
Malešické náměstí: BUS 177, 195, 155
Trasa 5 km pěší
Cíl: 18:30 - 20:30
Parukářka
Start u autobusové zastávky „Malešické náměstí“ (u kapličky) – směr jízdy autobusu do Malešic. Jděte do ulice „Na Univerzitním statku“ (začíná proti “Domu barev“). Ulicí „Na Universitním statku“ jděte až nahoru ke kapličce a evangelickému kostelu na křižovatce s ulicí „Rektorská“. Zde narazíte na žlutou turistickou značku, půjdete po žluté vlevo ul. Rektorskou, potom vpravo „Bakalářskou“, stále po žluté do Malešického lesa a zde stále po žluté a NS Sv. Josefa, k tenisovému areálu (bude vpravo) až k ul. „Malešická“. Ulici Malešická na přechodu pro chodce přejděte, zde opusťte žlutou turistickou značku a pokračujte cestou kolem drátěného plotu (na začátku plotu je zelená textilie). Plot (rozsáhlého školního areálu) bude vpravo, vlevo bude areál se sportovišti pro děti i dospělé. Koule na cestě začínají ulici „U krbu“, tou pokračujte, zahněte vpravo do ulice „Na Třebešíně“ (vpravo bude stále školní areál) – cyklo A244 – u velodromu zahněte vpravo do ul. „Nad Kapličkou“. Za podjezdem a mostem pod a nad již nefunkčními železnicemi přijdete opět do ul. „Malešická“ a půjdete po ní vlevo. U Penny marketu přejděte po přechodu ulici a u zastávky autobusu „Vackov“ (ubytovna Vackov bude přes ulici) zahněte vpravo do ul. „Na Vackově“. Tou jděte až do ul. „Pod Javorem“ a pokračujte přes ulici cestou označenou jako cesta pro chodce. Ta Vás přivede ke schodům do parku “Židovské pece“. V parku jděte cestou vlevo (u zeleného plotu), projděte „rovně“ celým parkem (u velkých kamenů se držte vpravo) až k dopravnímu hřišti. Zdě jděte vpravo do ulice „Jilmová“, Jilmovou jděte vlevo a pak stále „rovně“ do ul. „Ambrožova“, zde vpravo směrem k barevné budově mateřské školy a dostanete se do ul. „Jeseniova“ a zde jděte vlevo. Jeseniovou dojdete na světly řízenou křižovatku, tu přejděte rovně, vejděte pěšinou do parčíku a poté do ulice „Na Parukářce“. Ul. Na Parukářce se dostanete do parku „Parukářka“. Jděte parkem „rovně“, nejlépe pěšinou přes nejvyšší bod Křížek (276 m) až do zahradní restaurace „Pivnice Parukářka“, kde je cíl.

Pořádající odbor: 
Kontaktní osoba:
Helena KVASILOVÁ
tel.: 731546103
e-mail: [email protected]

Mapa

Trasy na mapě

Hodnocení

Počet hodnocení: 8, průměr: 3,63

Fotogalerie

Soubory

Komentáře

Avatar uživatele
Tak držím pořadatelce Heleně palce, aby už turisté vyrazili do jarní přírody a přišli i na tento úterní podvečerní pochod z Malešic na Parukářku
Avatar uživatele
... a povedlo se !!! Turisté zase na podvečerní pochod začínají chodit !!! Marta a Mirek z odboru KČT Praha-Karlov, oddíl Sparta odstartovali na PJP 10 z Malešického náměstí od kapličky sv. Václava neuvěřitelných 28 příchozích !!!. To je přece skvělé, když zatím není skoro žádná propagace, např skládačka na které jsou pochodníci celých 10 let zvyklí. Doufejme, že Pavel Černý z programové rady oblasti už pracuje na skládačce červnové. Na všech zatím uspořádaných PJP Pochodech jarní Prahou jsem potkával člena výboru ing. Honzu Čermáka, takže na oblasti už vědí, že Prahou turistickou - Pochody jarní Prahou ... už se zase dostávají do kondice. Díky pořadatelce pochodu Heleně ze Sparty, možná (co možná? Určitě !!!) že díky zvěřejnění jejího popisu trasy na webu šlo ještě více účastníků, než 28 odstartovaných. Prostě si ho vytiskli a sami si šli. A díky Vlaďce z kanceláře KČT Praha na Výstavišti za technickou podporu pořadatelů :-)
Avatar uživatele
Ja byla taky akorat sama v nedeli odpoledne nasla jsrm si trasu na internetu moc pekny!!!! Vsude plno lidi
Avatar uživatele
My name’s Eric and I just came across your website - prahouturistickou.cz - in the search results.

Here’s what that means to me…

Your SEO’s working.

You’re getting eyeballs – mine at least.

Your content’s pretty good, wouldn’t change a thing.

BUT…

Eyeballs don’t pay the bills.

CUSTOMERS do.

And studies show that 7 out of 10 visitors to a site like prahouturistickou.cz will drop by, take a gander, and then head for the hills without doing anything else.

It’s like they never were even there.

You can fix this.

You can make it super-simple for them to raise their hand, say, “okay, let’s talk” without requiring them to even pull their cell phone from their pocket… thanks to Talk With Web Visitor.

Talk With Web Visitor is a software widget that sits on your site, ready and waiting to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It lets you know immediately – so you can talk to that lead immediately… without delay… BEFORE they head for those hills.

CLICK HERE https://jumboleadmagnet.com to try out a Live Demo with Talk With Web Visitor now to see exactly how it works.

Now it’s also true that when reaching out to hot leads, you MUST act fast – the difference between contacting someone within 5 minutes versus 30 minutes later is huge – like 100 times better!

That’s what makes our new SMS Text With Lead feature so powerful… you’ve got their phone number, so now you can start a text message (SMS) conversation with them… so even if they don’t take you up on your offer right away, you continue to text them new offers, new content, and new reasons to do business with you.

This could change everything for you and your business.

CLICK HERE https://jumboleadmagnet.com to learn more about everything Talk With Web Visitor can do and start turing eyeballs into money.

Eric
PS: Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – you could be converting up to 100x more leads immediately!
It even includes International Long Distance Calling.
Paying customers are out there waiting.
Starting connecting today by CLICKING HERE https://jumboleadmagnet.com to try Talk With Web Visitor now.

If you'd like to unsubscribe click here http://jumboleadmagnet.com/unsubscribe.aspx?d=prahouturistickou.cz
Avatar uživatele
Hi, my name is Eric and I’m betting you’d like your website prahouturistickou.cz to generate more leads.

Here’s how:
Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It signals you as soon as they say they’re interested – so that you can talk to that lead while they’re still there at prahouturistickou.cz.

Talk With Web Visitor – CLICK HERE https://jumboleadmagnet.com for a live demo now.

And now that you’ve got their phone number, our new SMS Text With Lead feature enables you to start a text (SMS) conversation – answer questions, provide more info, and close a deal that way.

If they don’t take you up on your offer then, just follow up with text messages for new offers, content links, even just “how you doing?” notes to build a relationship.

CLICK HERE https://jumboleadmagnet.com to discover what Talk With Web Visitor can do for your business.

The difference between contacting someone within 5 minutes versus a half-hour means you could be converting up to 100X more leads today!

Try Talk With Web Visitor and get more leads now.

Eric
PS: The studies show 7 out of 10 visitors don’t hang around – you can’t afford to lose them!
Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling.
You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting.
CLICK HERE https://jumboleadmagnet.com to try Talk With Web Visitor now.

If you'd like to unsubscribe click here http://jumboleadmagnet.com/unsubscribe.aspx?d=prahouturistickou.cz