3. Přírodní park SMETANKA potřetí - zase jinak Prahou 14

Datum: 19.05.2015
Start: 17:00 - 19:00
Pod Táborem: BUS 109,145,168,177,195
Trasa 10 km pěší: Pod Táborem (start) - podle Rokytky – Jiráskova vila – Viadukt – Smetanka – Kyje - Dolní Počernice, hotel Svornost (cíl)
Cíl: 18:30 - 20:30
Dolní Počernice, hotel Svornost
Partnerství: MČ Praha 14.

Pořádající odbor: 
Kontaktní osoba:
Helena PULZOVÁ
tel.: 272658908

Mapa

Trasy na mapě

Hodnocení

Počet hodnocení: 5, průměr: 3,40

Fotogalerie

Komentáře

Avatar uživatele
Výborná akce, popis přepodrobný a pečlivý, terén krásnou přírodou jako někde 100 km za Prahou, počasí teplé,otevřený románský kostelík sv.Bartoloměje ze 13.stol. (zásluhou přímluvy pořadatele jen na hodinku pro nás), konec v příjemné hospůdce,no safra není toho dost?
Avatar uživatele
Velmi vydařený pochoďáček - již jsme si na toto téma zanotovali s Václavem před hospůdkou v cíli :-) Nepředpokládal jsem, že by mě mohlo něco v okolí Smetanky překvapit... - a co toho bylo - a jen samá milá a příjemná překvapení. Chtěl bych pochválit podrobný popis - dnes nemohl kufrovat ani Václav :-) . Bezva nápad se zpřístupněním románského kostela sv.Bartoloměje v Kyjích - kolikrát jsem jej již obdivoval z venku - a nyní si mohl prohlédnout i jeho zajímavý interiér. A kvituji i možnost případného zkrácení trasy v případě tmy či deště - který sice hrozil, ale naštěstí se nedostavil... - Ovšem případný "zkracovatel" by přišel o velice hezký úsek dnešního putování... :-)
Avatar uživatele
Nedá se nic jiného, než souhlasit. Podrobný popis, krásná příroda, počasí se umoudřilo, kostelík jsme také navštívili, prostě parádně strávené odpoledne. Díky pořadatelům
Avatar uživatele
To navýšení zobrazovaných fotografií na stránku je prima :-) - a výsledek je hned znát rekordním počtem fotografií :-)) - tak jen tak dál... :-)))
Avatar uživatele
Nádherný pochod a pochvalu si zaslouží autorka popisu, protože ten tentokrát neměl chybu, byl opravdu pocitvě a pečlivě připraven, za což náleží velké díky. A možnost prohlídky kostela byla také moc fajn, vše bylo svkěle připraveno.