1. Od metra k Šeberáku

Datum: 24.06.2014
Start: 17:00 - 19:00
Háje: Metro C - východ směr Modrá škola
Trasa 7 km pěší: Háje (start) - Jižní město – Kateřinky – Šeberov - Kunratice (cíl)
Cíl: 18:30 - 20:30
Kunratice (restaurace Šeberák)
V cíli pochodu bude možno zakoupit slevové poukázky na startovné pro nový ročník.

Pořádající odbor:  Klub českých turistů Praha-Vyšehrad
Kontaktní osoba:
Marie KOČOVÁ
tel.: 732148076
e-mail: [email protected]

Mapa

Hodnocení

Počet hodnocení: 1, průměr: 4,00

Fotogalerie

Soubory

Komentáře

Avatar uživatele
Hezký pochod ale krátký!
Avatar uživatele
Hezké hodnocení, Václave, ale krátké... :-))))))
Avatar uživatele
Dobrá Tomáši, trochu se rozepíšu, start děvčata zvládla dobře,byly tam o dost dřív než bylo uvedeno, vedení trasou dle papíru celkem jednoznačné, až na tu šikmou cestu do mírného svahu jižním směrem, byly tam cesty tři a každý nenosí kompas nebo busolu, tam jsme se zadrhli. Pak to pokračovalo příjemnou krajinou a rychle po 5 km skončilo u restaurace na Šeberáku. Být tam voda, tak je to krásné romantické posezení za Prahou, ale jak pěkně zdokumentoval Tomáš, bylo to na pohled otřesné. Ale obsluha byla dobrá, spoj na Kačerov fungoval, takže díky za další krásnou procházku.
Avatar uživatele
Začátek startu možná děvčata i zvládla dobře, ale jeho konec nikoliv. Bylo nás dohromady 5 lidi, co včera před 19 hod. marně hledali někoho od KČT. Nutno dodat, že po tel. kontaktu odpovědná osoba pí. Kočová operativně zareagovala a dorazila na místo startu v 19.00 se 3 popisy trasy, o které jsme se s ostatními podělili. Takže, přání pro příští pochody - zkusit to lépe zorganizovat :-).
Jinak, pane Václave, stačilo pozorně číst popis. Je pravda, že v uvedeném místě bylo několik cest, ale šikmo do svahu vedla pouze jedna. Hezký den všem.
Avatar uživatele
Děkuji, Václave, správně jste akci ohodnotil :-) Snad bych ještě jen dodal, že v restauraci měli výborné řezané (a tím jistě i světlé a černé) pivko :-) . A co se týká "šikmé cesty" - není zrovna ideální za pochodu neustále pročítat itinerář... :-) - a proto není snad pochoďáčku, abych nezakufroval.
Tak všichni ve čtvrtek "na hřbitovech" :-))))