Kalendář akcí
Start:
Trasa:
8 km pěší:
Restaurace Ladronka (start) -
Kavalírka - Šmukýřka - Bulovka - Turbová
- Restaurace Ladronka (cíl)
Cíl:
16:00 - 18:00
Restaurace Ladronka - (Košíře (zastávka TRAM 9, 10, 15, 16 Kavalírka))
Cíl:
17:30 - 20:00
Restaurace Ladronka
Start:
Trasa:
9 km pěší:
Praha-Holyně (start) -
Slivenec - Lochkov - Radotín
- Restaurace Rozmarýn (cíl)
Cíl:
16:00 - 18:00
Praha-Holyně - (železnicní stanice)
Cíl:
17:30 - 19:30
Restaurace Rozmarýn
Start:
Trasa:
9 km pěší:
Vršovice (start) -
Bohdalec - Tyršův vrch - Jezerka - sv. Pankrác - Vyšehrad
- Podskalská celnice na Výtoni (cíl)
Cíl:
16:00 - 18:00
Vršovice - (TRAM Slavia)
Cíl:
17:30 - 19:30
Podskalská celnice na Výtoni
Start:
Trasa:
9 km pěší:
Nádraží Braník (start) -
Hodkovičky - Zátiší - Kamýk
- Modřany – Viniční domek (cíl)
Cíl:
16:00 - 18:00
Nádraží Braník - (zastávka BUS 106, 121, 190)
Cíl:
17:30 - 20:00
Modřany – Viniční domek
Start:
Trasa:
7 km pěší:
Pod Táborem (start) -
údolí Rokytky
- Vysočany, restaurace Pragovka (cíl)
Cíl:
16:00 - 18:00
Pod Táborem - (zastávka bus 109, 177, 183, 195)
Cíl:
17:30 - 19:30
Vysočany, restaurace Pragovka
Start:
Trasa:
8 km pěší:
Park u Chodovské tvrze (start) -
Horní Roztyly - Chodovec
- Park u Chodovské tvrze (cíl)
Cíl:
15:30 - 18:00
Park u Chodovské tvrze - (Infostánek MČ Praha 11)
Cíl:
16:30 - 19:30
Park u Chodovské tvrze
Start:
Trasa:
9 km pěší:
Malá Chuchle (start) -
Chuchelský háj - sídl. Barrandov - Prokopské údolí
- Sluneční náměstí, Radnice Prahy 13 (cíl)
Cíl:
16:00 - 18:00
Malá Chuchle - (autobusová zastávka)
Cíl:
17:30 - 19:30
Sluneční náměstí, Radnice Prahy 13
Start:
Trasa:
7 km pěší
Cíl:
16:00 - 18:00
Betlémské nám., Náprstkovo muzeum - ()
Cíl:
17:30 - 19:30
dle popisu
Start:
Trasa:
9 km pěší:
Záběhlická škola (start) -
Hamerský rybník - Spořilov - Michelská – Vršovice
- Klubovna ČSOP, Konopišťská ulice (cíl)
Cíl:
17:00 - 19:00
Záběhlická škola - (bus 101, 138, 154)
Cíl:
18:30 - 21:00
Klubovna ČSOP, Konopišťská ulice
Start:
Trasa:
10 km pěší:
Kolovraty (start) -
rybník Vodice - Uhříněveská obora - Podleský rybník
- Dubeč, rest. U Šimůnků (cíl)
Cíl:
16:00 - 18:00
Kolovraty - (žst)
Cíl:
17:30 - 20:00
Dubeč, rest. U Šimůnků