Od muzea do muzea aneb ohlédnutí za Velikonocemi

Datum: 20.04.2017
Start: 16:00 - 18:00
Uhříněveské muzeum : cca 200 m od BUS Nové náměstí
Trasa 9 km pěší: Uhříněveské muzeum (start) - Ke Kříži - Benice – Kolovraty - Prknovka - Velká Vodice - Uhříněveské muzeum (cíl)
Cíl: 17:30 - 19:30
Uhříněveské muzeum
Na startu nebo v cíli pochodu bude možné si prohlédnout expozice muzea, vstupné dobrovolné. Ve spolupráci s Běžeckou školou Prahy 22 bude možné si trasu proběhnout se startem od 18:00 do 18:30. Podrobnější informace jsou uvedeny v propozicích pochodu.

Pořádající odbor: 
Kontaktní osoba:
Ing. Klára ZEZULOVÁ
tel.: 732384543
e-mail: [email protected]

Mapa

Hodnocení

Počet hodnocení: 9, průměr: 3,33

Fotogalerie

Soubory

Komentáře

Avatar uživatele
Pěkný pochod, který byl organizačně velmi povedený. Myslím si, že se nedalo zabloudit :-) Děkujeme
Avatar uživatele
Pochod vydařený, velká část trasy pro nás neznámá, takže nové zážitky, dík paní Kláře za značení, nedovedu si představit přípravu trasy s klubem pruhované pásky, s krepovým papírem a kyblíkem vápna ;-), značeno velmi dobře. Počasí chladné, ale pěkné, tak za nás pěkný pochod. Jirka
Avatar uživatele
Dobře zorganizovaný pochod, značení vynikající, fáborky i šipky na zemi bezvadný, nedalo se zabloudit. Měly by si z vás vzít příklad jiné kluby. Byly též příjemné živé kontroly v hospodách a v infocentru. Počasí taky vyšlo
Avatar uživatele
Organizátoři pochodu děkují všem účastníkům, které neodradilo velmi chladné počasí a vyrazili s námi objevovat nové další kouty okraje Prahy. Šipky byly z polohrubé mouky - přírodní materiál, který chvilku vydrží a ekologicky se sám rozpustí časem. Doufáme, že s námi opět někam vyrazíte. :-)
Avatar uživatele
Krásný pochod, super značení. Kolik bylo účastníků? Děkuji a přeji hodně sil k organizaci dalších pochodů.