4. Pražské výhledy IV. - za motýly do Fata Morgany

Datum: 07.05.2015
Start: 15:30 - 17:30
Staré Bohnice: BUS 102, 236
Trasa 8 km pěší: Staré Bohnice (start) - Bohnická vyhlídka – Velká Skála – Troja - Botanická zahada (skleník Fata Morgana) (cíl)
Cíl: 17:00 - 19:00
Botanická zahada (skleník Fata Morgana)
Partnerství: Botanická zahrada hl. m. Prahy (Praha 7 - Troja). V cíli pochodu bude možné navštívit výstavu motýlů ve skleníku Fata Morgana, se slevou 25% ze základního vstupného.

Pořádající odbor: 
Kontaktní osoba:
Josef KAULFERS
tel.: 773378832
e-mail: [email protected]

Mapa

Trasy na mapě

Hodnocení

Počet hodnocení: 5, průměr: 3,00

Fotogalerie

Komentáře

Avatar uživatele
Škoda, že pořadatelé neposečkali v cíli akademickou čtvrt hodinku (dle informace pracovníků ze skleníku to "zabalili" přesně o sedmé), ač jim muselo být známo, že ještě dost lidí nedošlo - jen ve čtvrt na osm nás docházelo asi dvacet... Sluníčko a hezké výhledy byly sice odměnou za ušlapané kilometry, ale razítko, coby třešínka na dortu, chybí...
Avatar uživatele
Dobrý den, počasí vyšlo, trasa pěknými místy. Jen popis měl nejednoznačně popsánu cestu, nebyl to jen náš problém (6. lidí), potkali jsme více hledajících skupin. Do cíle dorazili v 19:20, cca 12 lidí, také jsme smutně odcházeli bez razítka.
Avatar uživatele
Souhlasím s Jirkou, popis byl zmateční a většina (nebo alespoň s lidmi co jsem mluvil) silně bloudila. Přitom bylo krásně a mohlo to být pohodové. Nevím co se s Trilobitem děje, ale horší se.